Restauracja

Na Rogu Czasu to magiczne miejsce, które wyróżnia się pięknymi i estetycznymi wnętrzami, z nutą nowoczesnego designu jak i klasycznej przestrzeni, z w pełni profesjonalną obsługą i, co najważniejsze, przyjemną i miłą atmosferą, które sprawiają, że chętnie wrócą tu Państwo jeszcze nie raz.

Jedzenie

Prawdziwą atrakcją restauracji jest wykwintna kuchnia szefa. Dzięki niemu serwowane tutaj dania to mistrzostwo na najwyższym poziomie. Doskonała jakość przyrządzanych potraw, świeże składniki i niezwykłe połączenie przypraw są – zdaniem tego niezwykłego kucharza – tajemnicą kulinarnego sukcesu. W menu odnajdą Państwo propozycje kuchni międzynarodowej i śródziemnomorskiej zarówno dla tradycjonalisty jak i poszukującego nietypowych dań smakosza.

Lod

Wnętrze

Naszych gości przyjmujemy na dwóch poziomach. Na parterze, tuż przy wejściu, w otoczeniu nowoczesnego stylu, a także w eleganckiej sali retro pod parterem, o niepowtarzalnym, wytwornym klimacie. Nastrojowe wnętrze sprawia, że szybko przenosimy się do innego świata i zapominamy o szarej, smutnej codzienności. W sali konsumpcyjnej znajdą Państwo prawdziwy piec kaflowy oraz antyczne świeczniki nadające pomieszczeniu romantyczny klimat. W nowoczesnej części dla odmiany czeka na Państwa relaks na rattanowych sofach.

Jadalnia

Obsługa

To, co nas wyróżnia, to jakość naszych usług: otwartość na Państwa potrzeby i życzenia, sympatyczny i wysokiej klasy serwis kelnerski oraz miejsce przyjazne rodzinom z dziećmi.

Przyjęcia

W życiu każdego z nas istnieje wiele momentów, które są wspaniałą okazją do świętowania zarówno na polu prywatnym jak i biznesowym. Restauracja Na Rogu Czasu daje Państwu możliwość wyjątkowego spędzenia czasu w przytulnym miejscu z przesmacznym menu z okazji: urodzin, imienin, chrzcin, komunii, rocznic, sukcesów firmy jak również zorganizowania spotkań prasowych i wernisaży.